П`ятниця, 03.05.2024, 11:00
Вітаю Вас Гість | RSS

ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ
ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЛОКАЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Форма входу

Головна » Архів матеріалів
Пропонуємо матеріали моніторингу результатів методичної роботи у школах району 3а 2011-2012 н.р. (матеріали до серпневих педрад) (Див. Каталог файлів, Методична робота)
Переглядів: 632 | Додав: Roma | Дата: 31.07.2012 | Коментарі (0)

Методичні рекомендації МОН України з предметів на 2012-2013н.р. (див. Каталог файлів)
Переглядів: 669 | Додав: Roma | Дата: 16.07.2012 | Коментарі (0)

Питання VIII Всеукраїнського турніру юних географів вміщено на сайті для вчителів географії http://lokachigeo.ucoz.com/
Переглядів: 675 | Додав: Roma | Дата: 22.06.2012 | Коментарі (0)

Національною доктриною розвитку освіти України в ХХІ ст. визначено «… освіта виховує громадянина й патріота України, прищеплює любов до української мови і культури, повагу до народних традицій».
Оберегом національної культури й духовності було й залишається село, його центром є сільська школа, яких на Україні 70% від загальної кількості. Отже саме на нас, сільських учителів, покладено відповідальне завдання: забезпечити створення таких умов, за яких відбудеться формування особистості, здатної активно включатися у відродження нації, сприяти демократизації та гуманізації суспільства.
Черговий семінар директорів, який відбувся 30 травня на базі Старозагорівської  зош І-ІІІ ст., стосувався проблем організації виховної системи навчального закладу.
Роботу семінару розпочали із екскурсії до Загорівського монастиря Різдва Пресвятої Богородиці – одного із осередків культурного життя Волині XVI-XVII ст., яку провів Баран Ігор Васильович, вчитель історії місцевої школи, краєзнавець.
Теоретичну частину семінару відкрила начальник відділу освіти Семченкова С.А., яка акцентувала увагу на тому, що сьогодні кожен навчальний заклад має працювати над створенням власної системи виховної роботи, має  визначити чітку мету, завдання, шляхи та умови підвищення ефективності виховного процесу.
Науково-методичний супровід семінару традиційно забезпечили працівники Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти. Про те, як організувати моніторинг якості виховної роботи у навчальному закладі, розповіла Щоголєва Л.О., доцент кафедри управлінської діяльності ВІППО; про основні вимоги до системи виховної роботи говорила старший викладач цієї ж кафедри Лукянчук Г.Я.
Досвідом роботи педагогічного колективу з питань організації виховної роботи поділився директор школи Костючко М.Ф.
Особливістю системи виховання Старозагорівської ЗОШ є орієнтація на побудову моделі громадсько активної школи. Вже сьогодні школа утвердилася у своєму регіоні як виразник інтересів громадян. Педагогічний колектив ставить перед собою завдання – не просто надавати освітні послуги учням, а й виховати справжню людину, допомогти їй знайти себе у сучасному світі.
Педагоги свято бережуть пам'ять про минуле свого краю, про традиції школи і села. Надзвичайно велике місце в системі виховної роботи відводиться  організації науково-дослідницької роботи, яку координує Баран І.В. Це дало можливість створити музей історії села, який у 2011 р. став переможцем обласного огляду-конкурсу музеїв та отримав звання «Зразковий». Учасники семінару були першими відвідувачами шкільної «Світлиці».
На базі школи працюють різноманітні гуртки, участь у яких сприяє творчій самореалізації учнів, розвитку їхніх інтересів та здібностей. Вироби вихованців гуртків «Бісерування», «Виробів із соломки», «Технічного моделювання», «Художньої обробки деревини», які оформлені у виставку декоративно-прикладного мистецтва, мали можливість переглянути директори шкіл.
Завершальним етапом семінару став фрагмент звітного концерту шкільної художньої самодіяльності, який щорічно проводиться педагогічним колективом перед громадськістю села. Особливістю художніх номерів є те, що школярі зі сцени популяризують народну пісню, відтворюють на сцені місцеві традиції, ігри, танці.
Виховання – найскладніший процес не тільки в школі, а й у житті, тому що суспільству важливо не тільки те, як ти навчив дитину, а як ти виховав її, зберіг в її душі моральні, духовні цінності, як ти підготував її до дорослого життя, як зумів зберегти в дитячому серці гуманність, любов до природи, праці, життя. У Старозагорівській школі це розуміють і докладають усіх зусиль, щоб формувати компетентного випускника.
Валентина Журавлюк, завідувач районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації, фото автора
Переглядів: 827 | Додав: Roma | Дата: 11.06.2012 | Коментарі (0)

Графік проходження періодичного медичного огляду працівників навчально – виховних закладів району на 2012 – 2013 навчальний рік та наказ "Про результати проведення Всесвітнього дня охорони праці" знаходяться у Меню сайту "Каталог файлів"


Переглядів: 599 | Додав: Roma | Дата: 08.06.2012 | Коментарі (0)

Шановні керівники шкіл!

30 травня на базі Старозагорівської зош І-ІІІ ст. проводиться семінар директорів шкіл на тему "Виховна система школи: управлінський аспект".

Виїзд 0 9.00 шкільним автобусом від відділу освіти
Переглядів: 617 | Додав: Roma | Дата: 28.05.2012 | Коментарі (0)

28 травня відбулося підведення підсумків районного етапу ХVI Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012»
 Районне свято відбулося вже після обласного. І нам приємно констатувати той факт, що цьогорічний ІІ тур Всеукраїнського конкурсу для педагогів нашого району став найуспішнішим за всі роки існування цього конкурсу:  всі чотири учасники обласного конкурсу вибороли звання лауреата обласного конкурсу «Учитель року 2012» у своїх номінаціях і були відзначені обласним управлінням освіти і науки грошовими винагородами.  Демедюк Л. В., Вознюк Л. В., Шумчук І. А. - за треті місця, а вчитель фізкультури Бубнівської ЗОШ І-ІІІст. Крамаренко С. П. відзначений у номінації «Кращий креативний учитель».
У районному етапі конкурсу взяло участь 8 педагогів. Найбільше представництво було від Бубнівської ЗОШ - 3 вчителі, 2 педагоги - від Маньківської ЗОШ і по одному від Локачинського НВК, Затурцівської і Кисилинської ЗОШ. Прослідковується позитивна динаміка кількісної та якісної участі учителів Маньківської та Кисилинської ЗОШ, які другий рік підряд виборюють призові місця на обласному конкурсі.
За підсумками І етапу (районного) конкурсу «Учитель року» було визначено п’ять переможців і три лауреати.
 Переможцями районного конкурсу стали: Демедюк Л.В., вчитель Маньківської зош І-ІІІ ст., у номінації «Українська мова і література»;  Вознюк Л.В., вчитель Маньківської зош І-ІІІ ст., у номінації «Етика»;Шумчук І. А., вчитель Кисилинської зош І-ІІ ст., у номінації «Біологія»;Крамаренко С. П., вчитель Бубнівської зош І-ІІІ ст., у номінації «Фізкультура»; Хитра І. С., вчитель Затурцівської зош І-ІІІ ст., у номінації «Англійська мова».
Лауреатами районного конкурсу визначені Вільчевська-Чабан Н. А., вчитель Бубнівської зош І-ІІІ ст., у номінації «Етика»;
Малечко Л. М., вчитель Бубнівської зош І-ІІІ ст., у номінації «Біологія»;Боярська Л. І., вчитель Локачинського НВК, у номінації «Англійська мова».
Своїми здобутками конкурсанти вписали ще одну яскраву сторінку в літопис освіти нашого району й області.
 Це талановиті  і мудрі педагоги, творчі індивідуальності, неповторні особистості, ентузіасти освітянської справи. Дивлячись на них, переконуєшся: таємницю творчості слід шукати в любові – любові до світу, своєї професії, дітей.
Переглядів: 685 | Додав: Roma | Дата: 04.05.2012 | Коментарі (0)

Під такою назвою 28 квітня відділом освіти було проведено традиційне районне свято вшанування переможців обласних предметних олімпіад, конкурсів, турнірів і спортивних змагань та їх педагогів.
Зі словом вітання до учасників звернулась начальник відділу освіти райдержадміністрації Семченкова С.А. Вона зробила аналіз результативності участі педагогічних  колективів району у різноманітних інтелектувальних та спортивних змаганнях.
Аналізуючи підсумки ІІІ (обласного етапу) Всеукраїнських предметних  олімпіад  начальник відділу відмітила  той факт, що в обласному наказі від 28 лютого 2012 року відзначено системну роботу протягом 3-х останніх років з обдарованими дітьми педагогічних колективів Локачинського району» (четвертий рік утримуємось на 6-8 місці в області). У цьому ж наказі окремим пунктом відмічено високу результативність учнів Затурцівської ЗОШ І-ІІІст., яка ввійшла до трійки шкіл І-ІІІст. з найбільшою кількістю переможців - 8 учнів. На 10 місці в рейтинговій таблиці серед закладів нового типу за результатами обласних предметних олімпіад – Локачинський НВК.
За підсумками 2011-12 н.р. переможцями обласних олімпіад стали  25 учнів 7-11 класів (41% від загальної кількості учасників) із 13-ти загальноосвітніх дисциплін, що, порівняно з попередніми роками, є найкращим результатом. Із них: 1 учень показав найкращий результат, виборовши І-е місце, 5учнів – ІІ-е і 19 учнів – ІІІ –є місця.
Високі результати продемонстрували учні Локачинського НВК  - 12 місць.
Як було вже зазначено вище, хороший результат -  у команди  Затурцівської ЗОШ І-ІІІст. ім.В.К.Липинського - 8 призових місць. Перше місце, єдине в цьому році, на обласній олімпіаді зайняв Кузава Олег, учень 11 класу, з інформатики. Крім того, команда юних інформатиків, яка складалася з учнів Затурцівської школи, виборола 2 – ІІ-і місця (Радчук Віталій, учень 11 класу, і Вавринюк Володимир, учень 9 класу) і ІІІ-є місце – Мацібора Аня, учениця10 класу.
Два дипломи  за ІІІ-і місця вибороли учні : Шельвівської ЗОШ І-ІІІст.
Два ІІІ-іх місця в індивідуальному рейтингу має Скакун Олена, учениця 9 класу Губинської ЗОШІ-ІІст.
Результативним цей рік став і для учениці  11 класу Холопичівської ЗОШ І-ІІІст. Боць Олени, яка має ІІІ-є місце на обласній олімпіаді з географії, і, очоливши команду  з географії від області, привезла диплом за ІІІ-є місце із Всеукраїнського турніру, який проходив у м. Івано-Франківськ (вчитель Боць Оксана Петрівна).
В індивідуальному рейтингу найрезультативнішим за кількістю призових місць на  олімпіадах  та конкурсах є  учень 11 класу Локачинського НВК Бліндер Степан  (ІІІ-є місце на обласній олімпіаді з історії, І-е місце на обласному конкурсі-захисті робіт МАН і ІІІ-є місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті робіт МАН, ІІІ-є місце у складі збірної області на всеукраїнському турнірі з географії).
Двоє учнів Затурцівської ЗОШ І-ІІІст  Радчук Віталій і Кузава Олег успішно виступили на Всеукраїнській олімпіаді з інформатики .
Всього за 5 останніх років з 2008 по 2012р.р. район має 58 переможців обласних олімпіад, 7 учасників і 1 переможця Всеукраїнських олімпіад з інформатики (вчитель Глова Анатолій Миколайович).
Щорічно хороші результати демонструють наші учні на обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН. Цьогорічний результат є найкращим за останніх 5 років, а саме: із 13 робіт, поданих на захист, 8 відзначено в числі переможців.
Успішним був захист науково-дослідницької роботи на Всеукраїнському конкурсі-захисті робіт Бліндера Степана, учня Локачинського НВК, - ІІІмісце.
За останніх 5 років 22 учні стали переможцями обласного конкурсу - захисту і 4 учні – Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт МАН.
Цікавою формою роботи з обдарованими дітьми є турніри, оскільки при підготовці до них основне місце займає самостійна пошукова робота учнів. У 2011-2012н.р. ми брали участь у турнірах з математики, історії, вперше представили команду з хімії. І нехай учні з цих предметів не завоювали призових місць, але не так важлива для учнів перемога як участь і усвідомлення творчої самореалізації. Найвагоміших результатів у 2011-12році знову досягла команда географів (керівник Корнелюк Ірина Василівна), третій рік підряд виборовши ІІ-е місце в області і ІІІ-є місце на Всеукраїнському турнірі, ІІІ-є місце привезла з обласного турніру команда біологів Локачинського НВК (керівник Барабошко Світлана Анатоліївна).
Творче спрямування навчального процесу має логічне продовження  в позаурочній роботі. 20 учні визнані у 2011-2012 навчальному році переможцями й призерами в обласних конкурсах різного спрямування (літературні, екологічні, мистецькі). Сьогодні найрезультативнішою в літературних конкурсах є участь Нероди Софії, учениці 5 класу Локачинського НВК (вчитель Бойко Олена Анатоліївна): ІІ-е місце у обласному етапі ХІІ Міжнародного  конкурсу з української мови ім. Петра Яцика , І-е місце  в обласному етапі ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Тараса Шевченка і перемога у Всеукраїнському етапі вищеназваного конкурсу. Як результат, Нерода Софія і її наставниця взяли участь у святі-вшануванні переможців ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді, який проходив у місті Каневі.
Ряд перемог у різноманітних конкурсах природничого спрямування традиційно мають вихованці вчителя біології  Затурцівської зош І-ІІІ ст. Марченко Євгенії  Петрівни . 
Успішна реалізація програми «Творча обдарованість» постійно в центрі уваги працівників районного Будинку школяра.
На рахунку Будинку школяра – 10 перемог обласного рівня та 8 Всеукраїнського.
Радують успішними виступами і вихованці дитячо-юнацької спортивної школи на Всеукраїнських змаганнях, де здобувають найвищі нагороди.
Приємно констатувати той факт, що троє педагогів Глова Анатолій Миколайович, вчитель інформатики Затурцівської ЗОШ, Бойко Олена Миколаївна, вчитель української мови і літератури Локачинського НВК і Шпирка Наталія Василівна, керівник гуртків Районного Будинку школяра, і четверо учнів, а саме: Бліндер Степан і Нерода Софія із Локачинського НВК і Мельничук Дмитро та Гошій Вадим, вихованці районного Будинку школяра взяли участь у обласному святі відзначення обдарованої молоді та їх наставників, яке проводилось 25 квітня у обласному муздрамтеатрі.
За творчі досягнення у 2011-12 н.р. Семченкова С.А. 43 педагогам вручила грошові винагороди а 55 учням – матеріальну допомогу.
Гостями свята «Ми майбутнє  твоє Україно» були: Демедюк В.І., голова районної ради, який за результативну роботу з розвитку творчої обдарованості вручив грошові винагороди Бакун О.П., вчителя світової літератури Локачинського НВК і Самборук З.В., вчителю образотворчого мистецтва Затурцівської ЗОШ.
Скопюк М.Я., заступник голови районної державної адміністрації, який нагородив грамотами районної державної адміністрації Петренку В.В., вчител. Історії Локачинського НВК і Коляді Л.О., вчителю хімії Затурцівської ЗОШ та стипендією голови районної державної адміністрації Бліндера Степана учня 11 класу Локачинського НВК, який був визнаний кращим учнем району 2012 року.
Михайло Якович, як депутат обласної ради, вручив одноразові стипендії Кузаві Олегу і Радчуку Віталію учням Затурцівської ЗОШ - переможцям обласної і учасникам Всеукраїнської олімпіади з інформатики.
Святкову програму вели учні Локачинського НВК. Присутнім дарували пісні учні Локачинського НВК: Сибистиянюк Тетяна та ансамбль «Соняшник», вихованці районного Будинку школяра: Крутій Богдана і Новосад Настя, Турялик Анастасія і   учениця Затурцівської зош Шанта Вікторія.
Шановні педагоги, ми відкриваємо юним поколінням громадян України двері в безмежний світ людської думки. Тому й самі маємо бути гідними цього завдання, тобто творчо працюючими.
Василь Сухомлинський писав: «Духовне життя дитини повноцінне лише тоді, коли вона живе у світі гри, казки, фантазії, творчості. Ми повинні навчати так, щоб дитина відчувала себе шукачем і відкривачем знань. Тільки за цієї умови одноманітна, напружена, стомлююча робота школяра забарвлюється радісними почуттями і може принести маленьким людям переживання творця».
 Кожна дитина йде до наукового олімпу своїм шляхом, але велике значення при цьому має дружня підтримка однодумців, наставників, батьків . Чим різноманітніші інтереси учня, тим результативніше формуються основні компетентності.
Всім присутнім у цьому залі я хочу висловити щиру вдячність за творчу працю,  побажати щасливих хвилин перемог, ще вагоміших здобутків і результатів.
Бажаю всім учасникам навчально-виховного процесу успіхів: учням – розкрити ще у школі свій творчий потенціал; батькам – стати справжніми друзями своїх дітей, вчителям – зростити гідну еліту України.
А за творчі досягнення, вже у минулому 2010-11 н.р. ми, як і в попередні роки, сьогодні  відзначимо всіх тих, хто цього заслужив.
Бажаю всім успіхів.
Переглядів: 1620 | Додав: Roma | Дата: 04.05.2012 | Коментарі (0)

З метою сприяння активізації творчої професійної діяльності педагога, популяризації педагогічних здобутків, підтримки вчителя 26.03. було проведено IX районний фестиваль педагогічних ідей на тему "Інноваційна діяльність педагога, як необхідна складова  у формуванні компетентності вчителя". Його учасниками були вчителі, які атестуються на присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії" та педагогічних звань, заступники директорів з навчально-виховної роботи і працівники відділу освіти. Свої педагогічні ідеї презентували Багнюк Г.А., вчитель біології Заячицівської зош, Бугайчук О.С., вчитель історії Козлівської зош, Тлучкевич Г.І., вчитель світової літератури Холопичівської зош, Левчик Н.Г., вчитель української мови та літератури Локачинського НВК, Жаловага Г.Ю., вчитель світової літератури Коритницької зош, Вельмісова В.Ю., вчитель біології Привітненської зош, Нижник І.В., вчитель біології Конюхівської зош, Ляшук Н.В., вчитель обслуговуючої праці Затурцівської зош, Тюхта Т.В., вчитель початкових класів Туминської зош.
Педагоги шкіл району продемонстрували, як вони на практиці апробують сучасні педагогічні технології, запроваджують інновації, узагальнюють набутий досвід.
Бажаємо всім учасникам фестивалю успішно пройти атестацію.
 
Переглядів: 783 | Додав: Roma | Дата: 26.03.2012 | Коментарі (0)

Накази дивитися у Меню сайту "Каталог файлів" 
Переглядів: 864 | Додав: Roma | Дата: 23.03.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 48 49 50 51 52 ... 54 55 »
Пошук
Наша адреса
45500, Волинська область, смт. Локачі, вул.Героїв Майдану, 37, e-mail: rmklokachi500@gmail.com
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів