Середа, 02.07.2025, 05:25
Вітаю Вас Гість | RSS

ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ
ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЛОКАЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Погода
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Форма входу

Головна » Архів матеріалів
22 квітня 2013 року відбулося спільне засідання методичного об'єднання вчителів математики Локачинського округу та творчої мікрогрупи з проблеми "Самостійна робота учнів на уроці математики". Були розглянуті питання: - використання сучасних засобів навчання на уроках математики (Лисиця О.В.); - використання методу проектів при проведенні уроків узагальнення та систематизації знань (Костючко С.М.). На засіданні була представлена презентація навчальних проектів, підвели підсумки конкурсу проектів, який було оголошено на першому засіданні МО. Кращими визначено проекти вчителів Костючка С.М. та Шахраюк С.С. 

Переглядів: 758 | Додав: Roma | Дата: 26.04.2013 | Коментарі (0)

10 квітня 2013 р. відбулося засідання районного методичного об'єднання шкільних бібліотекарів на базі Маньківської ЗОШ І-ІІІ ст. на тему: "Професійна компетентність бібліотекаря як запорука ефективного функціонування шкільної бібліотеки". В роботі методоб'єднання взяла участь шкільний психолог Вознюк Л.В., яка розкрила питання психологічного супроводу роботи шкільної бібліотеки і запропонувала десять афоризмів бібліотечної ділової етики. Бібліотекарем Бартнік Л.А. підготовлено захід "Завжди крокуй стежиною добра", під час якого були підняті вічні проблеми добра і зла, які є досить актуальними і в нашому суспільстві. 
Переглядів: 878 | Додав: Roma | Дата: 26.04.2013 | Коментарі (0)

На базі  Локачинського освітнього округу 29.03.2013 р. у НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія” відбулася науково-практична конференція "Компетентнісний потенціал учителя – запорука успішного навчання школярів”. У роботі конференції взяли участь педагоги із Павловичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Губинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, П’ятикорівської ЗОШ І-ІІ ступенів, а також вихователі Локачинського дошкільного навчального закладу "Сонечко”. Відкрила конференцію заступник директора з науково-методичної роботи "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія” Левчик Н.Г.  Про компетентнісний підхід у формуванні особистості педагога розповіла учасникам конференції Сахарчук О.Я., директор НВК "Локачинська  ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія”.
    Досвідом роботи з формування ключових компетентностей школярів поділились такі педагоги: Штуль О.І., вчитель початкових класів П’ятикорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;Ковальчук В.О., вчитель української мови і літератури Губинської ЗОШ І-ІІІ ступенів;Зінчук Л.В., вчитель історії НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія”;Шахраюк С.С., вчитель математики Павловичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;Бойко О.А., вчитель української мови і літератури НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ступеів-гімназія;Дармофал П.О., вчитеь фізики та інформатики НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія”.
    У практичній частині конференції педагоги, об’єднавшись у групи, попрацювали над завданням: підібрати форми і методи роботи, які б сприяли формуванню ключових компетентностей школярів.
    За допомогою інтерактивної вправи "Мікрофон учасники конференції обмінялися думками, які компетентності необхідні сучасному випускнику школи.
    Конференцією було прийнято рекомендації щодо розвитку компетентнісного потенціалу вчителя і формування ключових компетентностей школярів.
Переглядів: 843 | Додав: Roma | Дата: 05.04.2013 | Коментарі (0)

Вітаємо команду "Паросток" Затурцівської ЗОШ І-ІІІ ст. за зайняте ІІ місце у обласному конкурсі екологічних колективів.
Переглядів: 728 | Додав: Roma | Дата: 27.03.2013 | Коментарі (0)

Команда юних істориків Локачинського НВК зайняла ІІІ місце в обласному турнірі.
Склад команди:
Томчук Артем, учень 9 класу,
Деркач Віктор, учень 11 класу,
Демчук Іванна, учениця 10 класу,
Петрів Володимир, учень 9 класу,
Дячук Марія, учениця 9 класу.
Керівник команди:
Зінчук Людмила Володимирівна, вчитель історії Локачинського НВК.

 

Переглядів: 691 | Додав: Roma | Дата: 27.03.2013 | Коментарі (0)

26 березня за "круглим  столом", який було організовано на базі Локачинського НВК, зібралися творчі особистості, вчителі, які презентували свої педагогічні ідеї з реалізації проблемних питань. Цьогорічний фестиваль став ювілейним. Вже 10 років, традиційно, на заверження районного місячника педагогічної майстерності, педагоги району, які атестуються на присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії" і педагогічних звань, діляться своїм творчим доробком. Учасниками фестивалю були такі педагоги: Марчук Світлана Анатоліївна, вчитель світової літератури і російської мови Козлівської ЗОШ І-ІІ ст.,  Мельничук Наталія Василівна, вчитель української мови та літератури Замличівської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Дармофал Петро Олександрович, вчитель фізики НВК «Локачинська зош І-ІІІ ст. – гімназія», Бойко Олена Анатоліївна, вчитель української мови і літератури НВК «Локачинська зош І-ІІІ ст. – гімназія», Гедзун Зоя Петрівна, вчитель математики Замличівської ЗОШ І-ІІІ ст., Карпюк Наталія Володимирівна, вчитель математики Губинської ЗОШ І-ІІ ст., Пташук Світлана Василівна, вчитель початкових класів Затурцівської ЗОШ І-ІІІ ст., Лотоцька Тетяна Анатоліївна, вчитель початкових класів Конюхівської ЗОШ І-ІІІ ст., Баран Ігор Васильович, вчитель історії Старозагорівської ЗОШ І-ІІІ ст., Боць Юлія Ростиславівна, вчитель початкових класів Старозагоріської ЗОШ І-ІІІ ст., Дурик Микола Юрійович, вчитель фізкультури Старозагоріської ЗОШ І-ІІІ ст., Сканун Сергій Павлович, вчитель біології Туминської ЗОШ І-ІІ ст., Мельничук Людмила Євгеніївна, вчитель німецької мови Туминської ЗОШ І-ІІ ст., Яцюк Алла Анатоліївна, педагог-організатор Старозагорівської ЗОШ І-ІІІст., які презентували різноманітні технології та методи навчання (ігрові, мультимедійні, інтерактивні технології, метод проблемного навчання культурологічний, краєзнавчий підхід до навчання та інші). Після вчительських презентацій слово мали заступники директорів, які у своїх виступах відмічали інноваційність педагогічних ідей педагогів. Всім учасникам фестивалю була надана можливість висловити свої враження і пропозиції організаторам фестивалю. Приємно відзначити той факт, що вчителі відмітили: "Щоб іти в ногу з часом і  задовольняти запити і потреби допитливих учнів необхідно постійно самовдосконалюватись. Творчий пошук - ось головний пріорітет сучасного вчителя", інша думка: "Дізналася про нові цікаві технології, ідеї. Багато позитивних вражень" і т.д. Оргкомітет фестивалю висловлює вдячність усім учасникам і побажання успішно пройти атестацію.Пропонуємо: фотоматеріали (Дивитися Меню сайта "Фотоальбоми" і вчительські презентації у Меню сайту "Фестиваль пед. ідей)
Переглядів: 832 | Додав: Roma | Дата: 26.03.2013 | Коментарі (0)

12 березня на базі Локачинського району було проведено обласний регіональний зліт екологічних агітбригад в якому взяло участь 9 команд. З вітальним словом до учасників зльоту звернулися: Скопюк М.Я., перший заступник голови райдержадміністрації і директор Волинського еколого-натуралістичного центру Остапчук Валентина Адамівна. Честь нашого району захищала команда Затурцівської ЗОШ І-ІІІ ст., яка виборола ІІ місце. Сценарій свята був підготовлений Локачинським НВК. Переможцями (І місця) журі присудило двом командам, а саме: команді "Видра" із Ратнівського району і команді "Чайка" із Любомльського району. Проведений захід продемонстрував системну роботу яка здійснюється у школах області. Проте, якою б досконалою не була система екологічного виховання у школах, нам потрібно працювати над забезпеченням комплексного та системного підходу до неперервної екологічної освіти: сім'я - дитячий садок - загальноосвітня школа - позашкільний навчальний заклад - громадськість. Ми живемо в епоху загострення екологічних проблем, адже довгий час брали від природи все, що могли, але нічого їй не повертати. А за законом американського вченого Б. Коммонера: "За все потрібно платити". Проведений зліт екологічних бригад - це не черговий захід, а один із фрагментів системи природоохоронної роботи. Ми повинні постійно пам'ятати, що охороняти природу не можна тільки сьогодні чи завтра, це потрібно робити постійно. Адже ми самі - частинка природи і від стану оточуючого середовища залежить наше здоров'я. Давайте всі разом долучимося до цієї справи і будемо жити тільки за мірками гармонії, істини, добра і краси.
Переглядів: 792 | Додав: Roma | Дата: 20.03.2013 | Коментарі (0)

Підводимо підсумки районного місячника педагогічної майстерності.

Відповідно до плану роботи райметодкабінету з 11 лютого по 11 березня в школах району проходив районний місячник педагогічної майстерності. В його рамках у навчальних закладах було проведено ряд методичних заходів. Пропонуємо матеріали методичної наради "Як зробити урок цікавим", проведеної у Затурцівській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.К.Липинського Бойко І.Б., заступником директора з навчально-виховної роботи. 

Методична нарада "Як зробити урок цікавим"


Переглядів: 1179 | Додав: Roma | Дата: 18.03.2013 | Коментарі (0)

З 11 лютого по 11 березня 2013 року відповідно до наказу по відділу освіти №63 від 12 січня 2013 року проводиться районний місячник педагогічної майстерності для вчителів, які атестуються на присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії" і педагогічних звань.
Переглядів: 1180 | Додав: Roma | Дата: 18.02.2013 | Коментарі (0)

На базі Локачинського НВК 01.02.13 року, відповідно до плану роботи РМК, було проведено районний семінар для  класних керівників шкіл району на тему : "Роль класного керівника у формуванні громадянських компетентностей школярів". Із вступним словом про суть громадянської освіти виступила Журавлюк В.М., завідувач РМК. У роботі семінару взяли участь науково-методичні працівники кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів ВІППО. З темою "Толерантність як складова частина образу класного керівника" виступила Ясінська Н.В., завідувач кафедри, про формування громадянських цінностей школярів говорила кандидат історичних наук Миць М.Я. проблему "Класний керівник у контексті модернізації освіти: соціологічний аналіз" підняла у своєму виступі Романчук Г.Д., завідувач соціологічної лабораторії ВІППО.
У другій частині семінару досвідом роботи з проблеми формування в учнів громадянської компетентності поділились педагоги навчальних закладів району, а саме: Бобох С.В., вчитель світової літератури Шельвівської ЗОШ, Зінчук Л.В., вчитель історії Локачинського НВК, Баран І.В., вчитель історії Старозагорівської ЗОШ, Якимюк О.В., вчитель музики Конюхівської ЗОШ і Новосад М.М., заступник директора з навчально-виховної роботи Зубильненської ЗОШ. Підсумки семінару підвела Макаревич М.В., методист з виховної роботи райметодкабінету. Для класних керівників було підготовлено рекомендації з вдосконалення системи роботи над формуванням громадянських компетентностей школярів і списки рекомендованої літератури з проблемного питання. Пропонуємо окремі матеріали (тексти виступів, презентації  до виступів) дивитися у розділі каталог файлів. 
Переглядів: 1180 | Додав: Roma | Дата: 06.02.2013 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 46 47 48 49 50 ... 54 55 »
Пошук
Наша адреса
45500, Волинська область, смт. Локачі, вул.Героїв Майдану, 37, e-mail: rmklokachi500@gmail.com
Календар
«  Липень 2025  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів