Середа, 04.10.2023, 06:31
Вітаю Вас Гість | RSS

ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ
ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЛОКАЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Форма входу

Головна » Архів матеріалів

За підтримки організації «Save the Children» та в партнерстві з Міністерством освіти і науки України створено безкоштовний застосунок «Library for All» (Бібліотека для всіх), який допоможе дітям продовжувати навчання незалежно від місця перебування

Платформа цифрової бібліотеки «Library For All» також може працювати в автономному режимі.

Онлайн-бібліотека містить українськомовні книги для дітей початкової школи. Книги українською мовою охоплюють широкий спектр інтересів, щоб зацікавити кожну дитину і продовжувати виховувати любов до читання. 

Додаток доступний для безкоштовного завантаження за посиланням.

Переглядів: 123 | Додав: Roma | Дата: 30.11.2022 | Коментарі (0)

Відповідно до плану роботи ЦПРПП у листопаді для педагогів освітніх закладів ТГ було проведено ще два сертифікованих  (по 8год.) семінари-практикуми. 16.11педагоги мали можливість поглибити свої знання з проблеми «Формування та розвиток рефлексивних умінь педагогів. Створення портфоліо вчителя». Григор’єва Н.В., завідувач відділу природничих дисциплін ВІППО, у своєму виступі-презентації зупинилась на значенні формування у вчителів рефлексивної компетентності, в умінні робити самоаналіз, а також формувати в учнів навички аналітичної діяльності.  Шинкарук І.В., завідувач відділу новацій та передових педагогічних технологій ВІППО, розповіла про значення створення портфоліо вчителя для презентації своїх напрацювань у період атестації, а також зупинилась на сучасних вимогах  до його створення, продемонструвала, як зразок для аналізу, вчительське портфоліо. В ході семінару, для активізації роботи слухачів, використовувались елементи інтерактивних вправ і практичні завдання.

28 листопада відбувся семінар-практикум на тему «Формування готовності педагогів до впровадження інклюзивного навчання», який провела Вітюк В.В., заступник директора ВІППО з науково-методичної та навчальної діяльності, кандидат педагогічних наук, доцент. Валентина Василівна ознайомила слухачів з нормативною базою з питань інклюзії, зробила акцент на тих викликах, з якими зустрічається педагог у своїй роботі. Особливу увагу звернула на переваги інклюзивного навчання для самих дітей з особливими освітніми потребами та їхніх батьків. Педагоги отримали поради і рекомендації щодо використання методів  і способів стимулювання творчої активності учнів під час занять, в тому числі ІКТ-технологій.  

У результаті проведених заходів 47 педагогів різних фахів підвищили кваліфікацію за напрямками: «Розвиток професійних компетентностей» і «Розвиток інклюзивної компетентності».

Переглядів: 54 | Додав: Roma | Дата: 30.11.2022 | Коментарі (0)

Віповідно до плану роботи Центру, в період осінніх канікул, для педагогів освітніх закладів Локачинської ТГ було організовано проведення 2-х обласних сертифікованих семінари-практикуми в онлайн форматі.

25 жовтня для вчителів суспільно-гуманітарного циклу, педагогів-організаторів, заступників директорів з виховної роботи захід на тему «Система національно-патріотичного виховання в освітньому закладі» провела Миць М.Я., доцент кафедри теорії та методик викладання ВІППО, кандидат історичних наук. Учасники семінару отримали також ряд корисних методичних матеріалів з проблемного питання.

26 жовтня у семінарі-практикумі «Освітня професійна траєкторія педагога: практичний аспект», який провели Шинкарук І.В., завідувач відділу  новацій та передових педагогічних технологій і Свитка Н.В., методист цього відділу, взяли участь 24 педагоги різних фахів.

Переглядів: 173 | Додав: Roma | Дата: 28.10.2022 | Коментарі (0)

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання  з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти!

Нехай цей навчальний рік принесе нам  тільки щасливі та сонячні дні, а в усіх ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача.

Нехай щедрою буде до Вас доля, обминають життєві негаразди, а Ваші серця зігріває людська доброта .

      Бажаю миру, віри, надії, любові , невичерпних творчих сил і натхнення.

                                      З професійним святом Вас!

 З повагою, Валентина Журавлюк.

Переглядів: 164 | Додав: Roma | Дата: 29.09.2022 | Коментарі (1)

Впроваджуватися у базовій школі. За новим Державним стандартом базової середньої освіти, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 р. № 898, та новими модельними навчальними програмами, що реалізують цей стандарт освіти (https://imzo.gov.ua/model-ni-navchal-ni-prohramy/), почнуть працювати учні 5 класів усіх закладів загальної середньої освіти України. Для ефективного орієнтування у новоствореному навчальному контенті Інститутом модернізації змісту освіти підготовлено ресурс «Навчально-методична скарбниця. НУШ 5-6 класи» (https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mC99CMln4MEbhW_G4v62ptgK8i0MpJAv/edit#gid=1559956736), де усі навчальні та навчально-методичні матеріали розподілено за освітніми галузями Державного стандарту базової середньої освіти та відповідно до модельних навчальних програм

 

Переглядів: 78 | Додав: Roma | Дата: 29.09.2022 | Коментарі (0)

Команда освітнього проєкту #stop_sexтинг підготувала порадник для вчителів про те, як розпочати новий навчальний рік під час війни. Він містить інформацію про обов’язкові правила поведінки, які допоможуть зберегти життя дорослих та дітей у разі екстреної ситуації.

У пораднику розміщено відповіді на такі питання:

  • як учителям піклуватися про себе та напрацьовувати психологічну стійкість;
  • як учителям підтримувати учнів та їхніх батьків;
  • які правила поведінки під час повітряної тривоги та артобстрілів, а також правила евакуації зі зруйнованого будинку;
  • як поводитися дітям у громадських місцях.
Переглядів: 85 | Додав: Roma | Дата: 29.09.2022 | Коментарі (0)

Попереду ще довгий навчальний рік, отже, і необхідності підвищеної сконцентрованості. Ми вже з’ясували роль повторення як запоруки щоденного осмисленого усвідомлення інформації. А зараз хочемо повторити для вас інструкції, як ефективно організувати навчальний процес за допомогою використання інструментів Google.Нагадуємо: ці інструменти є загальнодоступними, тож будь-хто з вас або ваших колег зможе використовувати їх під час проведення уроків протягом навчального року.  Онлайн-інструменти: Google drive, Google forms, Google class;
Уся необхідна інформація в інструкції. Від нас лише одне прохання: не забудьте вивантажити в Google drive окремо підручники, якими ви будете користуватись цього навчального року. Так, усі підручники є у відкритому доступі на сайті МОН та ІМЗО, але ж тоді батькам учнів та учениць треба дати окрему інструкцію-орієнтир, як не загубитись на знайомих і звичних для нас, педагогів, професійних сайтах; як обрати з-поміж великої кількості авторів та предметів те, що треба.
 Google Classroom: інструкція з використання;
Ви вже, точно, маєте досвід роботи з цим віртуальним класом. Ми лише хотіли нагадати, що розділ «Стрічка» ефективніше використати для ведення зворотного зв’язку з учнями. За замовчуванням стрічка дублює завдання для класу. Якщо ж ви приберете в налаштуваннях відображення завдань у стрічці, то отримаєте живий робочий чат зі своїми учнями\ученицями, де зможете писати актуальні оголошення, відповідати на їхні часті запитання, а також вести позаурочну діяльність, наприклад, знайомити їх із якимись цікавими новинками свого предмету або нагадувати про важливість медіаграмотності тощо.
 Google Forms: як створити та де використовувати;
Декому здається, що цей вид перевірки дуже обмежений. Нагадуємо: крім обирання варіантів відповідей, форми дають чудову можливість також написати текст із короткими відповідями, текст-абзац, обирати кілька відповідей зі списку (прапорці), варіант із розкривного (спадного) меню, можна також поставити оцінку, використати цифрову лінійну шкалу (наприклад, від 1 до 5) або  вибрати певні точки в сітці зі стовпців і рядків (таблиця з варіантами відповіді або сітка прапорців). Тож можна створити таку форму, яка забезпечить актуальне зараз формувальне оцінювання знань учнів та учениць.
 Робота з Google Drive у контексті шкільної освіти;
За допомогою Google Drive ви зможете все необхідне знаходити в одному місці. Але все-таки хочемо застерегти вас від збереження особистої та робочої інформації на одному гугл-диску. Заведіть різні поштові скриньки gmail, щоб убезпечити своє особисте життя.
Дуже зручно зайти з будь-якого під’єднаного до мережі пристрою і знайти потрібний документ чи презентацію до уроку. Але хочемо нагадати вам про таку перевагу Google Drive, як можливість доступу до файлів без інтернету. Для цього завчасно, коли інтернет наявний, треба увімкнути функцію офлайн-режиму.
 Google Jamboard ― це інтерактивна віртуальна дошка, яка дозволяє демонструвати ключову інформацію під час уроку в Zoom чи Google Meet, а також одночасно взаємодіяти з усім класом чи окремою групою учнів у режимі реального часу.  Додаємо детальну інструкцію роботи з цією дошкою!  Серед переваг Jamboard ― можливість інтегрувати віртуальну дошку з Google Classroom; можливість легко приєднуватись як за допомогою комп’ютера, так і зі звичайного смартфона, попередньо завантаживши додаток; завантажувати зображення та текст із Google Диску і відповідно, на нього ж зберігати усі напрацювання, а також можна експортувати проєкти у PDF чи PNG та ін.

Переглядів: 78 | Додав: Roma | Дата: 29.09.2022 | Коментарі (0)

 

Вітаю зі святом 1 вересня, з Днем знань!

Нових відкриттів, знань, звершень у новому навчальному році під 

мирним небом нашої України!

 

Переглядів: 113 | Додав: Roma | Дата: 01.09.2022 | Коментарі (1)

КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Локачинської селищної ради традиційно напередодні нового навчального року організував серпневі  методичні зустрічі, спрямовані на підтримку професійної діяльності керівників та педагогів. Модератором заходів була директорка Центру Журавлюк В.М. 

23.08 директором Центру  Журавлюк В.М. проведено  інструктивно-методичну нараду  для заступників директорів з навчально-виховної роботи  щодо організації освітнього процесу у ЗЗСО у 2022-2023н.р. В ході заходу було висвітлено питання: нормативне забезпечення освітнього процесу  у ЗЗСО; особливості впровадження державного стандарту базової середньої освіти в 5 класах; про оновлені навчальні програми з окремих предметів у 6-11класах. Особлива увага була приділена питанню посилення національно-патріотичного виховання, формуванню громадянської позиції школярів, організації безпечного освітнього середовища. Крім того, були розглянуті окремі робочі питання. 

26.08. відбулась інструктивно-методична нарада керівників територіальних методичних об’єднань «Про організацію освітнього процесу та викладання навчальних предметів у ЗЗСО у 2022-23н.р.». Валентина Журавлюк  окреслила цілі та завдання педагогів на 2022-2023н.р., особливу увагу приділила організації освітнього процесу у 5 класах НУШ. Для керівників методичних спільнот було розроблено рекомендації  щодо проведення серпневих методичних зустрічей педагогів, запропоновано також конкретні методичні матеріали для використання  у роботі , посилання на різноманітні інтернет-ресурси. Керівникам ТМО рекомендовано під час проведення  заходів зосередити увагу на розкритті компетентнісного потенціалу навчальних предметів, на впровадженні у навчальний процес  інноваційних форм та методів та сприяти професійному зростанню вчителів нашої територіальної громади. 

29.08 в режимі онлайн стартували серпневі методичні зустрічі з вчителями ЗЗСО Локачинської територіальної громади з питань організації освітнього процесу, викладання навчальних предметів у 2022-23н.р. «Готовність до нового навчального року: говоримо про найактуальніше». Спікерами семінарів були керівники територіальних методичних об’єднань, а саме: хімії та біології – Лялюк К.А., математики – Демедюк Л.М., фізичної культури  і предмета «Захист України» - Дурик М.Ю., географії – Матвіюк Н.Д., інформатики – Федишин О.О., секцію вчителів початкових класів провели: Цикалюк О.Г. – керівник і Киричук І.Р., вчитель методист, яка поділилась досвідом роботи за програмами НУШ. 

31.08 зустрічі відбулися з учителями української мови та літератури, керівник Левчик Н.Г., зарубіжної літератури, керівник Бакун О.П,. іноземних мов, керівник Боярська Л.І., фізики, керівник Трофимюк Н.В., Мистецтва, керівник Сірук Г.В., основ здоров’я, керівник Лялюк К.А., Технологій, керівник Черняк А.В. Педагоги мали можливість ознайомитись з рекомендаціями МОН України щодо викладання освітніх галузей; зі змінами, які було внесено до змісту програм,  у зв’язку із збройною агресією російської федерації проти України. Пріоритетними були питання реалізації реформи НУШ у 5 класах. Керівники методичних осередків детально роз’яснили Наказ МОН України № 289 від 01.04.2022року «Рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів 5-6 класів, які здобувають освіту  відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти», особливу увагу було приділено питанням проведення формувального оцінювання. Вагоме місце було відведено питанням організації національно-патріотичного виховання. Обговорено також питання створення  безпечного освітнього середовища.  

Переглядів: 78 | Додав: Roma | Дата: 01.09.2022 | Коментарі (0)

З метою підвищення професійного рівня та вдосконаленняя фахових здібностей в період з 19 травня по 01 червня Центром було організовано проведення чотирьох обласних семінарів-практикумів для педагогів освітніх закладів Локачинської та Затурцівської територіальних громад, які проходили онлайн. Тематика семінарів була різноманітною, враховувались запити педагогів, а також вимоги Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. У семінарі-практикумі на тему "Психолого-педагогічна компетентність вчителя НУШ", який провів Луцюк А.М., завідувач кафедри педагогіки і психології, доцент, кандидат педагогічних наук Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, взяли участь 39 педагогів, фахівці різних дисциплін. Інформаційну компетентність 59 освітян мали можливість підвищити, взявши участь у семінарі-практикумі на тему "Інтернет-сервіси. Готуємось до уроку", який провели Шинкарук І.В., завідувач відділу новацій та передових педагогічних технологій та Свитка Н.В., методист відділу ВІППО. Вдосконалити знання, вміння і практичні навички з питань роботи з учнями з особливими освітніми потребами 37 педагогів мали можливість взявши участь у семінарі "Формування готовності педагогів до впровадження інклюзивного навчання", який провела Вітюк В.В., заступник директора з науково-методичної та навчальної роботи ВІППО, кандидат педагогічних наук, доцент. Вчителі природничих дисциплін взяли участь у семінарі "Реалізація державного стандарту базової середньої освіти в природничій освіти", в ході якого мали можливість детально ознайомитись з навчально-методичним забезпеченням курсу "Природознавство" 5-6 класи із лекції-презентації Григорєвої Н.В., завідувача відділу природничих дисциплін; досвідом роботи з питань проведення практичної частини вивчення даного курсу поділилась Ягенська Г.В., заслужений вчитель України, кандидат педагогічних наук; про особливості оцінювання учнів за вимогами НУШ розповіла Матвіюк Н.Д., вчитель-методист Старозагорівського ліцею. За цей короткий період навчання було охоплено 157 педагогів, відповідно: 96 - із Локачинської ТГ і 61-із Затурцівської ТГ. Всього у І півріччі 2022 було проведено 5-ть сертифікованих семінарів для  всіх категорій педагогів, взяли участь 199 чол., відповідно: 107 із Локачинської ТГ і 92 -із Затурцівської ТГ. Ряд педагогів із П'ятикорівського, Старозагорівського, Привітненського, Бубнівського освітніх закладів Локачинської ТГ, Губинського, Кисилинського, Маньківського, Шельвівського освітніх закладів Затурцівської ТГ брали участь у кількох семінарах, підвищивши кваліфікацію за різними напрямами, що сприятиме в успішному проходженні чергової атестації.    

Переглядів: 388 | Додав: Roma | Дата: 06.06.2022 | Коментарі (1)

« 1 2 3 4 ... 53 54 »
Пошук
Наша адреса
45500, Волинська область, смт. Локачі, вул.Героїв Майдану, 37, e-mail: rmklokachi500@gmail.com
Календар
«  Жовтень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів