Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Головна » Архів матеріалів
Вітаю зі святом 1 вересня, з Днем знань!
Нових відкриттів, знань, звершень у новому навчальному році під
мирним небом нашої України!
Переглядів:
234
|
Додав:
Roma
|
Дата:
01.09.2022
|
|
КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Локачинської селищної ради традиційно напередодні нового навчального року організував серпневі методичні зустрічі, спрямовані на підтримку професійної діяльності керівників та педагогів. Модератором заходів була директорка Центру Журавлюк В.М.
23.08 директором Центру Журавлюк В.М. проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з навчально-виховної роботи щодо організації освітнього процесу у ЗЗСО у 2022-2023н.р. В ході заходу було висвітлено питання: нормативне забезпечення освітнього процесу у ЗЗСО; особливості впровадження державного стандарту базової середньої освіти в 5 класах; про оновлені навчальні програми з окремих предметів у 6-11класах. Особлива увага була приділена питанню посилення національно-патріотичного виховання, формуванню громадянської позиції школярів, організації безпечного освітнього середовища. Крім того, були розглянуті окремі робочі питання.
26.08. відбулась інструктивно-методична нарада керівників територіальних методичних об’єднань «Про організацію освітнього процесу та викладання навчальних предметів у ЗЗСО у 2022-23н.р.». Валентина Журавлюк окреслила цілі та завдання педагогів на 2022-2023н.р., особливу увагу приділила організації освітнього процесу у 5 класах НУШ. Для керівників методичних спільнот було розроблено рекомендації щодо проведення серпневих методичних зустрічей педагогів, запропоновано також конкретні методичні матеріали для використання у роботі , посилання на різноманітні інтернет-ресурси. Керівникам ТМО рекомендовано під час проведення заходів зосередити увагу на розкритті компетентнісного потенціалу навчальних предметів, на впровадженні у навчальний процес інноваційних форм та методів та сприяти професійному зростанню вчителів нашої територіальної громади.
29.08 в режимі онлайн стартували серпневі методичні зустрічі з вчителями ЗЗСО Локачинської територіальної громади з питань організації освітнього процесу, викладання навчальних предметів у 2022-23н.р. «Готовність до нового навчального року: говоримо про найактуальніше». Спікерами семінарів були керівники територіальних методичних об’єднань, а саме: хімії та біології – Лялюк К.А., математики – Демедюк Л.М., фізичної культури і предмета «Захист України» - Дурик М.Ю., географії – Матвіюк Н.Д., інформатики – Федишин О.О., секцію вчителів початкових класів провели: Цикалюк О.Г. – керівник і Киричук І.Р., вчитель методист, яка поділилась досвідом роботи за програмами НУШ.
31.08 зустрічі відбулися з учителями української мови та літератури, керівник Левчик Н.Г., зарубіжної літератури, керівник Бакун О.П,. іноземних мов, керівник Боярська Л.І., фізики, керівник Трофимюк Н.В., Мистецтва, керівник Сірук Г.В., основ здоров’я, керівник Лялюк К.А., Технологій, керівник Черняк А.В. Педагоги мали можливість ознайомитись з рекомендаціями МОН України щодо викладання освітніх галузей; зі змінами, які було внесено до змісту програм, у зв’язку із збройною агресією російської федерації проти України. Пріоритетними були питання реалізації реформи НУШ у 5 класах. Керівники методичних осередків детально роз’яснили Наказ МОН України № 289 від 01.04.2022року «Рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів 5-6 класів, які здобувають освіту відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти», особливу увагу було приділено питанням проведення формувального оцінювання. Вагоме місце було відведено питанням організації національно-патріотичного виховання. Обговорено також питання створення безпечного освітнього середовища.
Переглядів:
178
|
Додав:
Roma
|
Дата:
01.09.2022
|
|
З метою підвищення професійного рівня та вдосконаленняя фахових здібностей в період з 19 травня по 01 червня Центром було організовано проведення чотирьох обласних семінарів-практикумів для педагогів освітніх закладів Локачинської та Затурцівської територіальних громад, які проходили онлайн. Тематика семінарів була різноманітною, враховувались запити педагогів, а також вимоги Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. У семінарі-практикумі на тему "Психолого-педагогічна компетентність вчителя НУШ", який провів Луцюк А.М., завідувач кафедри педагогіки і психології, доцент, кандидат педагогічних наук Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, взяли участь 39 педагогів, фахівці різних дисциплін. Інформаційну компетентність 59 освітян мали можливість підвищити, взявши участь у семінарі-практикумі на тему "Інтернет-сервіси. Готуємось до уроку", який провели Шинкарук І.В., завідувач відділу новацій та передових педагогічних технологій та Свитка Н.В., методист відділу ВІППО. Вдосконалити знання, вміння і практичні навички з питань роботи з учнями з особливими освітніми потребами 37 педагогів мали можливість взявши участь у семінарі "Формування готовності педагогів до впровадження інклюзивного навчання", який провела Вітюк В.В., заступник директора з науково-методичної та навчальної роботи ВІППО, кандидат педагогічних наук, доцент. Вчителі природничих дисциплін взяли участь у семінарі "Реалізація державного стандарту базової середньої освіти в природничій освіти", в ході якого мали можливість детально ознайомитись з навчально-методичним забезпеченням курсу "Природознавство" 5-6 класи із лекції-презентації Григорєвої Н.В., завідувача відділу природничих дисциплін; досвідом роботи з питань проведення практичної частини вивчення даного курсу поділилась Ягенська Г.В., заслужений вчитель України, кандидат педагогічних наук; про особливості оцінювання учнів за вимогами НУШ розповіла Матвіюк Н.Д., вчитель-методист Старозагорівського ліцею. За цей короткий період навчання було охоплено 157 педагогів, відповідно: 96 - із Локачинської ТГ і 61-із Затурцівської ТГ. Всього у І півріччі 2022 було проведено 5-ть сертифікованих семінарів для всіх категорій педагогів, взяли участь 199 чол., відповідно: 107 із Локачинської ТГ і 92 -із Затурцівської ТГ. Ряд педагогів із П'ятикорівського, Старозагорівського, Привітненського, Бубнівського освітніх закладів Локачинської ТГ, Губинського, Кисилинського, Маньківського, Шельвівського освітніх закладів Затурцівської ТГ брали участь у кількох семінарах, підвищивши кваліфікацію за різними напрямами, що сприятиме в успішному проходженні чергової атестації.
Переглядів:
483
|
Додав:
Roma
|
Дата:
06.06.2022
|
|
Підведено підсумки ХХVІІ обласної виставки "Творчі сходинки педагогів Волині" (Наказ управління освіти і науки №110 від 04.05.2022р). До участі у Виставці ЦПРПП було представлено 6 робіт - по 3 від ЗЗСО Локачинської селищної ради і Затурцівської сільської ради у номінаціях: - природознавство - 2 роботи (Матвіюк Н.Д., вчителя географії Старозагорівського ліцею Локачинської селищної ради і Скакун О.М., вчителя біології ЗЗСО "Губинська гімназія" Затурцівської сільської ради; - математика - 2 роботи (Дацюк Л.І., вчителя математики ЗЗСО "Маньківський ліцей" і Фенюк Н.І., вчителя математики ЗЗСО "Губинська гімназія" Затурцівської сільської ради); - освіта дітей з особливими освітніми потребами - 2 роботи (Коваль Н.М., практичного психолога ОЗЗСО "Локачинський ліцей" і Юндак Т.В., практичного психолога Старозагорівського ліцею Локачинської селищної ради). Рішенням обласного журі відзначено новизну та актуальність тем робіт, їх практичне спрямування. Переможцями обласної виставки (нагородженні дипломом ІІІ ступеня) стали: Дацюк Лариса Іванівна, вчитель математики ЗЗСО "Маньківський ліцей" Затурцівської сільської ради, методична розробка "Рівнобедрений трикутник. Властивості та ознаки рівнобедреного трикутника. Рівнобедрений трикутник у задачах". Матвіюк Наталія Дмитрівна, вчитель Старозагорівського ліцею, методичні рекомендації "Діяльнісний підхід до навчання на уроках географії". Дякую всім учасникам за змістовний матеріал. Вітаю переможців! Успіхів і творчої Вам усім наснаги.
Переглядів:
256
|
Додав:
Roma
|
Дата:
06.05.2022
|
|
Переглядів:
361
|
Додав:
Roma
|
Дата:
29.12.2021
|
|
На виконання Наказу обласного управління освіти від 06.10.2021 р. №381 "Про організацію у ІІ півріччі 2021 р. супервізії та підвищення кваліфікації педагогічних працівників у зв'язку із запровадженням Концепції "Нова українська школа", з метою консультування педагогічних працівників з актуальних питань щодо впровадження НУШ, організації освітнього середовища, впровадження сучасних методик і технологій навчання Центром було організовано проведення супервізій в період з 14 по 23 грудня для таких категорій педагогів: - директорів шкіл (супервізор Богданович О.І., методист відділу управління закладами освіти ВІППО); вчителів історії (супервізор - Муляр О.П., завідувач кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів); - вчителів фізкультури (супервізор - Сагайко В.С., методист відділу виховної роботи з освітньої галузі "фізична культура"; вчителів початкових класів (супервізор - Провальна Н.О., методист ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти).
Переглядів:
844
|
Додав:
Roma
|
Дата:
29.12.2021
|
|
Нова українська школа презентувала нові вимоги та підходи до навчання учнів, формування в них ключових компетентностей. З нового 2022-23 н.р. за програмами НУШ почнуть навчання учні 5 класів. У період з 29 листопада по 04 грудня тренерами-викладачами Волинського національного університету за кошти державної субвенції в онлайн форматі було організовано навчання педагогів за усіма освітніми галузями, які будуть забезпечувати реалізацію державного стандарту базової середньої освіти у 5-тих класах. Навчання пройшли: 156 педагогів ЗЗСО Локачинської ТГ, 125 педагогів ЗЗСО Затурцівської ТГ.
Переглядів:
246
|
Додав:
Roma
|
Дата:
20.12.2021
|
|
Освітні заклади Локачинської селищної ради активно долучилися до участі у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек, який проходив в період з 01 по 31 жовтня 2021р.
В Освітньому Закладі Загальної Середньої Освіти «Локачинський ліцей» шкільним бібліотекарем Гапонюк Марією Василівною у початкових класах було проведено бібліотечні уроки за творами В. Сухомлинського « Я розповім вам казку…» та організовано виставку дитячих робіт – ілюстрації до улюбленої казки у русі, природа очима дітей». Також учні переглянули відео сюжет «Що таке олімпійські ігри?».
Для учнів середніх класів було організовано акцію «Подаруй книгу бібліотеці», збір макулатури для поповнення шкільної бібліотеки, презентація нових книг «Захоплюючий світ біології», «Унікальні сторінки географії», «Антологія. Казка в шкільному курсі літератури», знайомство з творами відомих волинських письменників - Валентиною Штинько та Надією Гуменюк, літературні посиденьки з нашою землячкою, журналісткою, письменницею, чудовою жінкою Валентиною Штинько. Також учні підготували читання в ролях казки « Мудра дівчина».
Для старшокласників було проведено бібліотечні уроки: Життя та творчість В. Сухомлинського; виховний захід «Історія виникнення олімпійських ігор» та зустріч з нашим земляком В. Макаруком. Матеріали з досвіду роботи шкільної бібліотеки щодо участі у місячнику додаються (додаток 2).
Активно долучилися до конкурсу школярі і педагоги Конюхівського ліцею. Шкільний бібліотекар Гиричук В.В. організував проведення конкурсів творів з краєзнавчої тематики: «Натхнення джерело – земля батьківська», «Історичний портрет рідного краю»; для різної категорії учнів проведено бесіди: «Від краєзнавства до краєлюбства», «Рідний край – гордість моя». Актуальними для сьогодення були організовані для учнів старших класів фотоконкурс: «Чудовий край – чудової краси» та конкурс відеороликів та презентацій «Рідне село – через призму екології». Школярі молодших та середніх класів взяли участь у конкурсі малюнків: «Бібліотека очима дітей», «Барви осені». Учні 5-11-х класів взяли також участь у конкурсі творів з краєзнавчої тематики: «Натхнення джерело – земля батьківська», «Історичний портрет рідного краю».
Різноманітні заходи відбулися у Бубнівському ліцеї (шкільний бібліотекар Куліш Іванна Володимирівна). Матеріали додаються: презентація і відеоматеріали «Література Лесиного краю» (Дивитися тут).
Насиченим був місячник у школярів Привітненського ліцею, який спільно з класоводами і класними керівниками організувала шкільний бібліотекар Васинюк Л.М., а саме: вернісаж: «Рушникове диво», «Народні промисли краю»; день краєзнавства: «У звичаях, традиціях народу ти душу України пізнавай»; інформаційний паркан: протягом дня в бібліотеці на імпровізованому паркані учні й вчителі розміщували короткі інформаційні повідомлення, вислови, малюнки, світлини за тематикою Всеукраїнського місячника; круглі столи: «Мій край – моя історія жива», «Рідний край – гордість моя», «Знатні люди краю» (про славетних земляків); родинні краєзнавчі конкурси: «Мій родовід і край»; виготовлення «Дерева мого роду» ; краєзнавчі читання: «Дитячі письменники краю», «Поетами оспівана земля», «На книжкових сторінках по рідному краю» (обговорення книжок місцевих авторів); виставка до Дня створення УПА, Дня захисника Вітчизни, Дня українського козацтва. Проведено опитування читачів: «Мій вклад у розвиток рідного краю» (приклад питань для анкети: що ти зробив і що міг зробити корисного для захисту природи?, який свій вчинок ти вважаєш найгіршим у ставленні до природи?, що, на твою думку, люди могли б зробити корисного для охорони навколишнього середовища?). Організовано благодійну акцію з поповнення фонду шкільної бібліотеки актуальною літературою, виставку малюнків «Мій рідний край», фотоконкурс: «Чудовий край – чудової краси!»; селфі на фоні природи нашого краю.
Шкільним бібліотекарем Козлівської гімназії Бліндер Оксаною Степанівною були проведені такі заходи: усний журнал «Від краєзнавства до краєлюбства»; книжкові виставки: «Дива і таємниці природи чарівниці», «Екологія – це наше життя»; конкурси: малюнків «Земля радіє від краси» і віршів «Природа у поезії»; день бібліотворчості « Веселі ідеї».
У П’ятикорівській гімназії бібліотекарем Дмитрук М.В., спільно з класоводами і класними керівниками, також проведено різноманітні заходи в рамках Місячника: вернісаж «Рушникове диво», виставка-подорож «Історія рідного краю», для учнів 3-5 класів – краєзнавча вікторина «Краю мій, тут я живу», для учнів 6-9 класів – брейн-ринг краєзнавців «Ми знаємо все про край, де ми живемо», презентація «Письменники Волині».
Переглядів:
301
|
Додав:
Roma
|
Дата:
08.11.2021
|
|
Увага! IREX оголошує конкурсний відбір нових учасників проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність».

Запрошуємо до участі активних учителів, які бажають навчатися та викладати інфомедійну грамотність. У конкурсі можуть брати участь вчителі, які викладають історію, українську мову та літературу, а також мистецтво. Умови конкурсу, критерії відбору та анкета-заявка http://l2dua.com/.
Реєстрація триває з 20 жовтня до 4 листопада 2021 року.
Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки U.S. Embassy Kyiv Ukraine , British Embassy Kyiv у партнерстві з Міністерство освіти і науки України та Академія Української Преси.
Переглядів:
266
|
Додав:
Roma
|
Дата:
27.10.2021
|
|
Розпочалася реєстрація на участь в конкурсі "Учитель року-2022". Запрошуємо взяти участь.
Реєстрація: 11-31 жовтня 2021 р. Усі педагоги, що виявлять бажання брати участь у конкурсі, зможуть зареєструватися до 31 жовтня 2021 року на офіційній сторінці конкурсу в розділі «Реєстрація учасників 2022» (вебсайт МОН) за покликанням https://mon.gov.ua/ua/konkursi-dlya-pedagogiv/konkurs-uchitel-roku/uchitel-roku-2022/reyestraciya-uchasnikiv-2022
Номінації: «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво» (для вчителів музичного мистецтва), «Основи правознавства».
Особливості: Конкурс передбачає лише два тури (обласний та заключний). (зміни до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року»).
Переможці другого туру конкурсу нагороджуються преміями в розмірі десяти мінімальних заробітних плат; лауреати — дев’яти (друге місце) і восьми (третє місце) мінімальних заробітних плат відповідно. (Пункт 13 в редакції Постанови Кабінету Міністрів № 941 від 08.09.2021)
Підвищення кваліфікації: Семінар-практикум для учасників конкурсу (16 годин) — листопад 2021 р.
Терміни проведення: Перший тур (обласний) — грудень 2021 р. (відбірковий етап), січень-лютий 2022 р. (фінальний етап).
Другий тур — березень-квітень 2022 р.
Конкурсні випробування: «Дистанційний урок», «Тестування», «Майстер-клас», «Практична робота», «Урок», «Методичний практикум» у номінаціях «Біологія», «Інформатика», «Основи правознавства», «Творчий проєкт» в номінації «Мистецтво».
Переглядів:
280
|
Додав:
Roma
|
Дата:
13.10.2021
|
| « 1 2 3 4 5 6 ... 54 55 »
|
Наша адреса
45500, Волинська область, смт. Локачі, вул.Героїв Майдану, 37, e-mail: rmklokachi500@gmail.com
Календар
« Липень 2025 » |
Пн |
Вт |
Ср |
Чт |
Пт |
Сб |
Нд |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
|