9 лютого методичним кабінетом відділу освіти Локачинської райдержадміністрації спільно з кафедрою теорії і методики викладання шкільних предметів ВІППО було проведено науково-практичну конференцію «Робота в сучасному інформаційному просторі – одна з умов самореалізації і самовдосконалення педагога», яка проходила на базі НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІст-гімназія». Роботу конференції відкрила Журавлюк В.М., завідувач районного методичного кабінету, яка відмітила, що одним із пріоритетних напрямів розвитку методичної роботи в районі є впровадження інформаційно-комунікаційних технологій, що забезпечують методичний супровід навчально-виховного процесу, ефективність змісту і форм методичної роботи. Вона акцентувала увагу на тому, що широка палітра методичних форм роботи, які діють у районі, дає можливість поглиблювати знання педагогів з питань теорії та методики проведення сучасного уроку, поширювати перспективний педагогічний досвід а також популяризувати особисті напрацювання щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій.
Соціологічний аналіз інформаційної культури суб’єктів навчально-виховного процесу зробила Ясінська Н.В., кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії і методики викладання шкільних предметів.
Про методичні особливості використання інформаційно-комунікаційних технологій у процесі навчання суспільствознавчих предметів говорила у своєму виступі Муляр О.П., кандидат педагогічних наук. доцент кафедри.
На конференцію запрошувались заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи, керівники районних форм методичної роботи, молоді вчителі.
Досвідом роботи з використання можливостей єдиного інформаційного простору ЗНЗ поділився з учасниками конференції заступник директора з навчально-виховного процесу Локачинського НВК Никитюк В.М. Шкільний сайт Козлівської ЗОШ І-ІІст. презентувала Демедюк Л.М., заступник директора. Про різноманітні форми роботи з виховання інформаційної компетентності вчителя, які є ефективними у ЗНЗ, розповіла Баран Л.Ф., заступник директора Старозагорівської ЗОШ І-ІІІ ст.; досвідом роботи з використання можливостей віртуальної лабораторії на уроках фізики поділився Яцюк І.М., вчитель цієї ж школи. Особистий сайт презентувала вчитель математики Маньківської ЗОШ І-ІІІст. Дацюк Л.І., яка визнана кращою у номінації «креативний учитель» обласного конкурсу «Учитель року-2016». Матеріали з досвіду роботи на тему «Формування інформаційної компетентності учнів на уроках географії в умовах особистісно орієнтованого навчання» підготувала Лавренюк Л.О., вчитель географії Павловичівської ЗОШ.
У роботі конференції взяла участь начальник відділу освіти Семченкова С.А.
Учасники конференції виробили рекомендації з проблемного питання.