Середа, 12.08.2020, 01:17
Вітаю Вас Гість | RSS

Локачинський районний методичний кабінет

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Форма входу

Олімпіади та конкурси

Вітаємо переможців Всеукраїнських олімпіад, турнірів та конкурсів у 2019/2020 н.р. та їх наставників 

Конкурс-захист робіт МАН 2019-2020 н.р.

Ганжало Ольгу, ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Затурці, ІІІ місце у секції "правознавство", вчитель Радчук Л.О. 

Петрів Оксану, ученицю 11 класу ОНЗ "НВК "Локачинська зош І-ІІІ ст.-гімназія", ІІ місце у секції "фольклористика", вчитель Сахарчук О.Я.

Ривачук Ганну, ученицю 10 класу  ОНЗ "НВК "Локачинська зош І-ІІІ ст.-гімназія". ІІІ місце у секції "журналістика", вчитель Бойко О.А.

Дацюка Максима, учня 9 класу  ОНЗ "НВК "Локачинська зош І-ІІІ ст.-гімназія", ІІІ місце у секції "українська література", вчитель Осадца С.Д. 

Обласна олімпіада з математики імені академіка М. Кравчука

Зінчук Олександру, ученицю  8 класу -3 місце (Вчитель Барчук Катерина Ростиславівна)

Дацюк Максим, учня 9 класу -2 місце (Вчитель Барчук Катерина Ростиславівна)

Обласні олімпіади 2019-2020 н.р.

Інформаційні технології

Ляшука Романа, учня 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Затурці (ІІІ місце), вчитель Глова А.М.

Хімія

Дацюка Максима, учня 9 класу ОНЗ "НВК "Локачинська зош І-ІІІ ст.-гімназія" (ІІІ місце), вчитель Ничипорук М.М.

Математика

Дацюка Максима, учня 9 класу ОНЗ "НВК "Локачинська зош І-ІІІ ст.-гімназія" (ІІІ місце), вчитель Барчук К.Р.

Боярську Іванну, ученицю 7 класу ОНЗ "НВК "Локачинська зош І-ІІІ ст.-гімназія" (ІІІ місце), вчитель Поліщук Г.Ф.

Мельничука Антона, учня 10 класу ОНЗ "НВК "Локачинська зош І-ІІІ ст.-гімназія" (ІІІ місце), вчитель Лисиця О.В.

Правознавство

Петрів Оксану, ученицю 11 класу  ОНЗ "НВК "Локачинська зош І-ІІІ ст.-гімназія" (ІІ місце), вчитель Боць В.М..

Ганжало Ольгу, ученицю 9 класу  ЗОШ І-ІІІ ст. с.Затурці (ІІІ місце), вчитель Радчук Л.О.

Польська мова

Ящука Віталія, учня 10 класу ОНЗ "НВК "Локачинська зош І-ІІІ ст.-гімназія" (ІІ місце), вчитель Нирода Л.В.

Біологія

Тур Олену, ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІ ст. с.Кисилин (ІІІ місце), вчитель Шумчук І.А.

Литвинюка Владислава, учня 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Маньків (ІІІ місце), вчитель Вознюк Л.В.

Уккраїнська мова та література

Петрів Оксану, ученицю 11 класу ОНЗ "НВК "Локачинська зош І-ІІІ ст.-гімназія" (ІІІ місце),  вчитель Сахарчук О.Я.

Історія

Жданюка Богдана, учня 10 класу (ІІІ місце) ЗОШ І-ІІІ ст. с.Конюхи,  вчитель Гиричук В.В.

Дацюка Максима, учня 9 класу ОНЗ "НВК "Локачинська зош І-ІІІ ст.-гімназія" (ІІ місце),  вчитель Зінчук Л.В.

Вознюк Юлію, ученицю 8 класу  Затурцівської ЗОШ І-ІІІ ст.  (ІІ місце), вчитель Радчук Л.О.

Географія

Поперецьку Зоряну, ученицю 11 класу ОНЗ "НВК "Локачинська зош І-ІІІ ст.-гімназія" (ІІІ місце),  вчитель Загорська О.І.

Фізика

Демидюка Багдана, учня 9 класу Маньківської ЗОШ І-ІІІ  ст. (ІІІ місце),  вчитель Трофимюк Н.В.

Трудове навчання
Гідзуна Андрія, учня 9 класу ОНЗ "НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" (І місце), вчитель Осадца Р.С. 

Ханзерука Дмитра, учня 11 класу Затурцівської ЗОШ І-ІІІ ст.  (ІІІ місце), вчитель Ковальчук О.В.

Турніри

Вітаємо з перемогою команду юних біологів ОНЗ «НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»  (ІІІ місце) в складі Лещук Юлії, Мартинюк Соломії, Дацюка Максима, Ривачук Анни, Ящука Віталія і їхнього наставника Барабошко Світлану Анатоліївну.  

Конкурси

Обласний конкурс української сучасної пісні  "Срібні дзвіночки"

Крутій Богдану, вихованку районного Будинку школяра І місце в старшій виховній групі 

Голяна Дениса, учня ОНЗ "НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" ІІ місце в молодшій віковій категорії, вчитель музичного мистецтва Сірук Г.В.

 XX Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Попко Поліну ученицю 3 класу Локачинського ОНЗ (ІІІ місце),  вчитель Жаловага Галина Володимирівна.

Обласний етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студенської молоді "Дотик природи"

Олексу Анну, ученицю 10 класу Затурцівської ЗОШ І-ІІІ ст. (І місце) в секції "Сільськогосподарське дослідництво",  вчитель Корнилюк Іванна Миколаївна.

Мартинюк Соломію, ученицю 11 класу Локачинського ОНЗ проект"Моніторинг якості питної води в окремих локалітетах Локачинського району", керівник Зубко Ірина Миколаївна

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Галерея кімнатних рослин"

Учнів І-ІІ ст. с.Губин (ІІІ місце), керівник Скакун Олена Миколаївна

ІІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка

Самчук Владу, ученицю 5 класу і Юхимюк Яну, ученицю 10 класу (ІІІ місце)  Локачинського ОНЗ, вчитель Бойко Олена Анатоліївна

Вітаємо переможців обласних олімпіад, турнірів та конкурсів
у 2018/2019 н.р. та їх наставників

Обласні олімпіади 2018-2019 н.р.

Англійська мова
Бощук Блію, ученицю 11 ЗОШ І-ІІІ ст. с.Затурці (ІІІ місце), вчитель Васюта К.О.

Трудове навчання
Гідзуна Андрія, учня 8 класу ОНЗ "НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" (ІІ місце), вчитель Осадца Р.С. 

Хімія
Дацюка Максима, учня 8 класу ОНЗ "НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
 (ІІ місце), вчитель Ничипорук М.М.

Українська мова  і  література
Квіка Олександра, учня 8 класу ЗОШ І-ІІ ст. с.Кисилин
 (ІІ місце), вчитель Квік С.Я.

Географія
Поперецьку Зоряну, ученицю 10 класу ОНЗ "НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
 (ІІІ місце), вчитель Загорська О.І.

Юхимюк Яну, ученицю 9 класу ОНЗ "НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" (ІІІ місце), вчитель Корнелюк І.В.

Квіка Олександра, учня 8 класу ЗОШ І-ІІ ст. с.Кисилин (ІІІ місце), вчитель Шумчук І.А.

Польська мова
Ящука Віталія, учня 9 класу ОНЗ "НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
 (ІІІ місце), вчитель Ничипорук С.Г.

Математика
Дацюка Максима, учня 8 класу ОНЗ "НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
 (ІІ місце), вчитель Луцюк І.Р.

Баран Ірину, ученицю 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Шельвів (ІІІ місце), вчитель Дацюк З.І.

Російська мова
Катушко Ірину, ученицю 11 класу ОНЗ "НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
 (ІІІ місце), вчитель Бакун О.П.

Історія
Челядін Дарину, ученицю 11 класу ОНЗ "НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
 (ІІІ місце), вчитель Зінчук Л.В.

Дацюка Максима, учня 8 класу ОНЗ "НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" (ІІ місце), вчитель Зінчук Л.В.

Біологія
Литвинюка  Владислава, учня 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Маньків (ІІІ місце), вчитель Вознюк Л.В.

Яхимюк Яну,  ученицю 9 класу ОНЗ "НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" (ІІІ місце), вчитель Бугаєв В.Б.

Інформатика
Лопуховича Олега, учня 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Затурці (ІІІ місце), вчитель Глова А.М.

Обласна олімпіада з математики імені академіка М. Кравчука

Зінчук Олександра, учениця  7 класу -3 місце (Вчитель Луцюк Ірина Ростиславівна)

Дацюк Максим, учень 8 класу -2 місце (Вчитель Луцюк Ірина Ростиславівна)

Другий етап Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об'єднань

Трудове об'єднання "Юність" Затурцівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Марченко Є. П., Ляшук Н.В., Корнелюк І.М. (І місце)

Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об'єднань, який проходив у м.Тернопіль

Трудове об'єднання "Юність" Затурцівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Марченко Є. П., Ляшук Н.В., Корнелюк І.М. (ІІ місце) 

Конкурси

Обласний конкурс юних гумористів "Усміхнемось щиро Вишні"

Бугай Владислав, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Маньків  (ІІ місце), вчитель Демидюк Л.В.

Обласний конкурс вокальних ансамблів малих форм «Ми діти твої, Україно».

Номінаціїя "Сучасна українська пісня" - вокальний ансамбль «Калиноньки» ОНЗ «НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІст.-гімназія» у складі: Мельник Софії, Данилевич Катерини, Черняка Максима, Бугайчук Богдани, Дерибаги Дарини. (ІІІ місце)

Номінаціїя "Народний спів" - етно-гурт «Мотанка» районного Будинку школяра у складі: Крутій Богданни, Мельничук Марини, Герасимюк Анни, Іванчук Іванни. (ІІІ місце)

Обласний конкурс української сучасної пісні  "Срібні дзвіночки"

Найдюка Сергія, учня ЗОШ І-ІІ ст. с.П'ятикори, вчителі: Гринюк І.О., керівник гуртка районного Будинку школяра, Ярмолюк В.В., заступник директора П'ятикорівської ЗОШ І-ІІ ст.

Ривачук Анну, ученицюОНЗ "НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія", вчитель музичного мистецтва Сірук Г.В., ОНЗ "НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"

Конкурс-захист робіт МАН 2018-2019 н.р.

Петрів Оксану, ученицю 10 класу Локачинського ОНЗ (ІІ місце), в секції "фольклористика", вчитель Сахарчук Оксана Ярославівна

Ривачук Анну, ученицю 9 класу Локачинського ОНЗ (ІІІ місце), в секції "журналістика", вчитель  Бойко Олена Анатоліївна

Мельничука Антона, учня 9 класу Локачинського ОНЗ (ІІІ місце), в секції "теоретична фізика", вчитель Никитюк В.М.

Скібінську Анастасію, ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Затурці (ІІІ місце), в секції "агрономія", вчитель Марченко Є.П.

Кравець Ірину, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Затурці (ІІІ місце), в секції "правознавство", вчитель Радчук Л.О.

Турніри

Вітаємо з перемогою команду юних математиків ОНЗ «НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»  (ІІІ місце) в складі Мороза Івана, Сірука Павла, Мельничука Антона, Поперецької Зоряни і їхнього наставника Луцюк Ірину Ростиславівну.  

Вітаємо з перемогою команду юних істориків ОНЗ «НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»  (ІІІ місце) в складі Челядін Дарини, Демчук Олени, Поліщук Христини, Томчука Максима, Дацюка Максима і їхнього наставника Зінчук Людмилу Володимирівну.  

   Вітаємо переможців обласних олімпіад, турнірів та конкурсів
у 2017/2018 н.р. та їх наставників

Турніри

Вітаємо з перемогою команду юних біологів ОНЗ «НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»  (ІІІ місце) в складі Тимчишиної Христини, Одіон Ірини, Нероди Софії, Мощук Анни, Лялюк Наталії і їхнього наставника Барабошко Світлану Анатоліївну.  
Вітаємо з перемогою команду юних географів ОНЗ «НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» (ІІ місце) в складі Нероди Софії, Одіон Ірини,Омельчук Каріни, Томчука Максима,Мощук Анни і їхнього наставника Корнелюк Ірину Василівну. 
Одіон Ірині та Нероді Софії, які визнані  переможцями в індивідуальному заліку,  бажаємо перемоги на Всеукраїнському турнірі в м.Харків. Висловлюємо вдячність педагогам шкіл району, які долучилися до підготовки турнірних питань. 
Вітаємо з перемогою команду юних хіміків ОНЗ «НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»  (ІІ місце) в складі Тимчишиної Христини, Ятчук Лесі, Слупки Владислава, Шумчука Романа, Гончарука Владислава і їхнього наставника Ничипорук Мирославу Мирославівну.  
Тимчишиній Христині,яка визнана переможцем в індивідуальному рейтингу обласного турніру юних хіміків, бажаємо перемоги на Всеукраїнському турнірі.
Вітаємо з перемогою команду юних фізиків Локачинського ОНЗ (ІІІ місце) в складі Андрійчука Дмитра, Левчука Романа, Лялюка Андрія, Слупки Владислава і Тимчука Олександра і їхнього наставника Никитюка Віктора Миколайовича. 
Вітаємо з перемогою команду юних журналістів Локачинського ОНЗ (ІІ місце) в складі Нероди Софії,, Одіон Ірини, Тимчишиної Христини, Томчука Максима і їхнього наставника Бойко Олену Анатоліївну. Одіон Ірину, Тимчишину Христину та Нероду Софію, учнів 11 класу з перемогою в індивідуальному рейтингу обласного турніру юних журналістів. Бажаємо їм подальших успіхів.
 
   Вітаємо переможців Всеукраїнських олімпіад, турнірів та конкурсів у 2017/2018 н.р. та їх наставників

Вітаємо Томчука Максима, учня 10 класу Локачинського ОНЗ, який нагороджений дипломом І ступеня за творчу роботу у ХVІІ Всеукраїнському конкурсі "Молодь енергетиці України -2017" і дипломом ІІ ступеня за твір "Енергозбереження - малі кроки до великої цілі", вчитель Корнелюк Ірина Василівна

Вітаємо Одіон Ірину ученицю 1І класу Локачинського ОНЗ, яка в складі команди від Волинської області зайняла  (І місце) на Всеукраїнському турнірі юних журналістів який проходив у м.Суми,  вчитель Бойко Олена Анатоліївна

Вітаємо Нероду Софію, ученицю 11 класу Локачинського ОНЗ, з перемогою у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-досліднийьких робіт МАН (ІІ місце) в секції "журналістика", вчитель Бойко Олена Анатоліївна

Вітаємо з перемогою учнів 11 класу   Локачинського ОНЗ Нероду Софію та Одіон Ірину, які в складі команди від Волинської області зайняли  (ІІІ місце) на Всеукраїнському турнірі юних географів який проходив у м.Харкові

Вітаємо з перемогою ученицю 11 класу   Локачинського ОНЗ Тимчишину Христину, яка в складі команди від Волинської області зайняла  (ІІІ місце) на Всеукраїнському турнірі юних хіміків який проходив у м.Тернополі

 Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студенської молоді "Дотик природи"

Вавринюк Катерину, ученицю 11 класу Затурцівської ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІІ місце) в секції "Інженерні науки та розробки в галузі штучного інтелекту", "хімія", вчитель Корнилюк Іванна Миколаївна.

Конкурси

Обласний конкурс Срібні дзвіночки

Петренко Софію, ученицю 9 класу Локачинського ОНЗ, ІІІ місце у старшій віковій групі, вчитель Сірук  Г.В.

Мельничук Марину, ученицю 8 класу П'ятикорівської ЗОШ, ІІ місце у середній віковій категорії, вчитель Бугайчук В.П.

Обласний конкурс фольклорних колективів

Вітаємо з перемогою фольклорний гурт "Дивограй" та ансамбль народних інструментів "Локачани" Локачинського ОНЗ, який посів ІІ місце в номінації "" ,  керівник Сірук Г.В, вчитель музичного мистецтва

Обласний конкурс юних інформатиків, аматорів ком'ютерної техніки номінація "Офіс-менеджмент"

Боць Лілію, ученицю ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Старий Загорів, вчитель Яцюк Ігор Миколайович

Обласний етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студенської молоді "Дотик природи"

-->

Пошук
Наша адреса
45500, Волинська область, смт. Локачі, вул.Першотравнева, 37, тел. 2-13-47, e-mail: rmklokachi500@gmail.com
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів